WEB TASARIM // KURUMSAL WEB TASARIM
Kurumsal Web Tasarım
WEB TASARIM

Sesa Bilgisayar olarak tasarım alanında yaratıcılık ve uzmanlığı harmanlayan profesyonel ekibimiz ile size hizmet vermekteyiz. Ekibimizdeki genç ruh ile trend takibi yapan, yeniliklere açık, doğru alanları değerlendirme yetisi ile amacımız, sizin için hedefi 12’den vurmak.. 

Yıllardır web tasarımcılığının önde gelen firmalarından Sesa Bilgisayar bu alandaki kusursuz tasarımlarıyla ve başarısıyla kendini ispatlamıştır.

Sesa Bilgisayar, öncelikle firmanızı  analiz eder. Ulaşmak istediğiniz hedefleri algılar ve analizler yapar. Firmanızın konseptini,  çalışma prensiplerini ve çalışma alanlarını analiz ettikten sonra sitenizin "Özgün, Eşsiz Ve Benzersiz" olması için; size özel tasarımlar yapıp onayınıza sunar. Onay işleminden sonra "Özenli ve Titiz" bir çalışma başlar. Siteniz yapım aşamasındayken sizinle sürekli irtibatta olup siteniz hakkında bilgi verir.

"İnsanlar görünüşleriyle karşılanır, kişilikleriyle uğurlanır."

Aynı şey web siteniz içinde geçerlidir, sadece güzel bir tasarımla müşterilerinizi etkileyemezsiniz, içeriği de çok önemli. Sesa Bilgisayar olarak hem görsel, hem de içerik olarak şirketinizi yansıtacak tasarımlar yapmaktayız.

Responsive Tasarım

Responsive tasarım; sitelere mobil cihazlardan girildiğinde sitenin şeklini değiştirip sitenizi mobil uyumlu hale getirerek sitenizin kullanımını kolaylaştırır.Mobilden web site ziyaretleri dünyada %95 seviyelerine yükselmekte ve gittikçe de artmaktadır. Günümüzde mobil kullanım çok yüksek seviyelerdir. Bu yüzden arama motorları responsive siteleri ciddi şekilde desteklemekte yapılan aramalarda Responsive (mobil uyumlu) siteleri en üst sıralarda göstermektedir. Sesa Bilgisayar olarak sitenizi responsive tasarımla yapıyor, sitenizi mobil uyumlu hale getiriyoruz.

Daha fazla bilgi için lüfen bizi arayınız. 0216 573 89 10